Nabídka kamenických prací
Kamenictví Savinec Žižice, okr. Slaný

Naše kamenictví působí zejména v Praze, středních a severních Čechách. Vaše objednávky, opravy náhrobků a další práce, ale můžeme po dohodě realizovat kdekoliv. 

Nabídka kamenictví

Provádíme kamenické práce všeho druhu. U všech našich služeb je možné si vybrat ze širokého vzorníku kamenů. Naší hlavní doménou je výroba urnových pomníků, jednohrobů a dvojhrobů ze žuly a umělého kamene. Nabízíme také široký výběr kamenných žulových a nerezových doplňků.

Tradiční služby

Tradiční kamenickou službou je ukládání uren do sklípku na urny v hrobě, nebo demontáž a montáž krycích desek při pohřbívání. K našim službám patří i restaurování a repasování kamene. V rámci restaurování nejčastěji provádíme broušení, impregnace nebo lakování kamene.

Profesionální kameníci

Jsme přímí výrobci pomníků. Rodinná firma působí ve své činnosti kamenických prací již 25 let. Díky tomu získáte profesionální služby a výsledek, se kterým budete spokojeni.

Objednávejte kamenické práce

Restaurování kamene, opravy pomníků, náhrobků a další služby našeho kamenictví objednávejte na čísle 312 522 708 nebo e-mailové adrese josef.savinec@seznam.cz. Ceny jsou individuální v závislosti na každém projektu.

Profesionální kameníci:
+420 312 522 708
Kamenictví na Slánsku

Josef Savinec
Žižice 63,  274 01 Žižice

312 522 708
728 004 646, 604 331 368
josef.savinec@seznam.cz

Zobrazit kontaktní formulář

Nabídka kameníků

Naše kamenictví působí zejména v Praze, středních a severních Čechách. Vaše objednávky, opravy náhrobků a další práce ale můžeme po dohodě realizovat kdekoliv.

  • kamenické práce z přírodního kamene a terasa
  • zpracování přírodního kamene
  • výroba pomníků a nápisových desek
  • prodej doplňkového sortimentu